Produkty » Windy sufitowe do projektorów – do domu i firmy

Rzutnik jest urządzeniem, bez którego ciężko zorganizować konferencję – niezależnie, czy to biznesową, czy naukową. Dzięki niemu można zaprezentować różne materiały, wyniki badań, jak i każdy inny pokaz slajdów.

Projektor powinien mieć swoje określone miejsce w sali. Często stosuje się sztywne montaże, jednak te mogą zaburzyć cały efekt wizualny, w domu, jak i w sali konferencyjnej. Dlatego też warto zastanowić się nad rozwiązaniem, jakim jest winda sufitowa do projektora.

Tego typu systemy automatyczne pozwalają na swobodne wysuwanie i chowanie projektorów, dzięki czemu na czas, kiedy nie korzysta się z rzutnika, można go bezpiecznie schować we wnęce w suficie.

Model Conference/Standard – idealna dla biur i oświaty

Jednym z głównych produktów, jaki może zaprezentować klientom marka Ravell, jest winda sufitowa model Standard. Jest to idealne rozwiązanie do każdej sali konferencyjnej – zarówno w biurowcu, jak i na uczelni. Zakres jej pracy sięga nawet do 700 cm, dzięki czemu można idealnie dobrać pozycję rzutnika przy nawet bardzo wysokich salach.

Slim – dla kinomaniaków

Ci zaś, którzy chcą mieć w domu swoją prywatną salę kinową, z całą pewnością zainteresują się modelem windy sufitowej typu Slim. Rozwiązanie to ma mniejszy zakres pracy, jak jej konferencyjny odpowiednik, bo do 80 cm, dzięki czemu urządzenie jest to idealnym systemem wysuwania/chowania rzutnika do domów, ewentualnie mniejszych sal.

Funkcjonalność, wygoda i doskonała cena

Produkty marki Ravell, zarówno Standard, jak i Slim cechują się wysoką funkcjonalnością. Dzięki intuicyjnemu sterowaniu nawet osoba niezaznajomiona z podobnymi urządzeniami z łatwością opanuje sterowanie nimi. Z drugiej strony każda winda sufitowa do projektora, którą oferujemy klientowi, cechuje się wysoką kulturą pracy – są ciche, działają płynnie i z pełną powtarzalnością. Dodatkowym atutem jest również ich cena.

Niezależnie, czy decyzja padnie na model Standard, czy też Slim, gwarantujemy, że nasze produkty zaspokoją najbardziej wygórowane oczekiwania. Tym bardziej że stosunek ceny do jakości jest wyjątkowo atrakcyjny.

Zobacz: Windy SLIM