Windy do projektorów marki Ravell

Projektory obecnie są nieodzownym elementem wyposażenia wielu pomieszczeń. Znajdują one zastosowanie zarówno w domach, szkołach, jak i firmach. Nie zawsze jednak się z nich korzysta. Dlatego warto pomyśleć o rozwiązaniu, dzięki któremu w momencie, kiedy projektor nie byłby wykorzystywany, będzie bezpiecznie schowany.

Choć w wielu przypadkach projektory są po prostu przynoszone do sali, to jednak lepiej jest skorzystać możliwości montażu. Nie trzeba go jednak umieszczać na trwałym stelażu – można skorzystać z elektrycznej windy do projektorów – to funkcjonalne urządzenie, dzięki któremu można schować projektor w ścianie, suficie, czy blacie stołu.

Funkcjonalny i estetyczny podnośnik elektryczny do projektora w dobrej cenie

Marka Ravell oferuje klientom nowoczesne urządzenia, dzięki którym miejsce ulokowania projektora nigdy nie będzie już problemem. Jako producent tego typu systemów, proponujemy rozwiązania, które pomogą znaleźć stałe miejsce dla rzutnika, przy czym nie będzie on zajmować miejsca, czy też wyglądać mało estetycznie. Wśród oferowanych produktów jest między innymi elektryczna winda do projektora:

  • typu Conference i Slim, która chowa urządzenie w suficie,
  • meblowa/stołowa, skrywająca projektor w blacie wybranego mebla,
  • ścienna, dzięki której rzutnik będzie bezpiecznie chowany w ścianie.

Każdy z tych podnośników będzie doskonałym uzupełnieniem sali konferencyjnej w biurze czy sali lekcyjnej. Z racji faktu, że rzutniki są też coraz częściej spotykane w prywatnych domach, elektryczna winda do projektora będzie idealnym rozwiązaniem dla domowej sali kinowej.

Podnośnik marki Ravell – wygoda użytkowania i atrakcyjne ceny

To, co cechuje proponowane podnośniki to przede wszystkim duży komfort użytkowania. Są łatwe w obsłudze, nie hałasują i działają bardzo płynnie. Klientom możemy też zaoferować dobre ceny, dzięki którym tego typu urządzenia są dostępne zarówno dla prywatnych, jak i biznesowych użytkowników.

Aby się dowiedzieć więcej o cenach za urządzenia marki Ravell, wystarczy skontaktować się z naszymi pracownikami – rozwiejemy każdą wątpliwość.

Zobacz: Winda sufitowa do projektora Slim