Produkty » Praktyczne windy pionowe do telewizorów

Będąc właścicielem eleganckiego salonu, który jest utrzymany w stylistyce klasycznej, nowoczesnej czy retro, często widzimy, że telewizor nie pasuje do reszty otoczenia. Może zaburzać cały efekt wizualny. Telewizor, który jest na widoku, bardziej też kusi, by go włączyć, a są w życiu momenty, w których po prostu warto posiedzieć z bliskimi i porozmawiać. Naturalnie – nikt z tego powodu się go nie pozbędzie. Warto jednak pomyśleć o pewnym rozwiązaniu, które będzie funkcjonalne, a przy okazji pozwoli wypełnić pewną estetyczną lukę.

Proponowane przez Ravell pionowe windy do telewizora to doskonała propozycja właśnie dla tych osób, które nie chcą skupiać uwagi na oglądaniu telewizji, kiedy spędzają wolny czas w salonie. Winda ta pozwala skutecznie skryć telewizor w szafce, a dzięki zdalnej regulacji można go szybko i wygodnie chować i wysuwać, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Pionowa winda – rozwiązanie estetyczne i praktyczne

Oprócz tego, że dzięki takiej windzie do TV pozbywamy się urządzenia z widoku, to przede wszystkim jest ona także bardzo funkcjonalna z kilku powodów:

  • Ukryty telewizor jest mniej narażony na uszkodzenia,
  • Chowanie telewizora jest równoznaczne z ukryciem kabli, które są do niego podpięte,
  • Winda pionowa do telewizora może być także znakomitym rozwiązaniem, jeśli chodzi o zabezpieczenie urządzenia przed potencjalną kradzieżą – szczególnie się to sprawdza pod dłuższą nieobecność lokatorów.

Oczywiście sama winda jest również estetycznie wykończona, dzięki czemu nie koliduje ani z klasyczną, ani nowoczesną stylistyką.

Wygoda korzystania z wind

Co cechuje windy oferowane przez Ravell? Przede wszystkim intuicyjność. Proponowana winda pionowa do telewizora jest łatwa w sterowaniu, działa płynnie i praktycznie bezgłośnie. Co więcej, można ją zamontować w wielu rodzajach mebli – szafkach pod telewizor, ramach łóżek, szafkach kuchennych – wszędzie tam, gdzie telewizor mógłby stanąć.

Zobacz: Winda do telewizora LCD